III Lot Konkursowy - 230 km - 06.09.2019

Aktualizowane: 13.09.2019 14:55:28   Odśwież | Pokaż dół strony

Pozycja Uczestnik Obrączka Data Godzina przylotu
Pos. Fancier Name Pigeon Ring Date Arrival Time
1 Custers Rik 2 B 19 508155106.09.19 11:33:02.20
2 Chłopek Andrzej 1 PL 0357 19 92606.09.19 11:33:03.62
3 Uciński Paweł 1 PL DE 19 63362306.09.19 11:33:03.95
4 Olczyk Zdzisław 1 PL 0153 19 182806.09.19 11:33:07.57
5 Seroka Krzysztof 2 PL 0411 19 677606.09.19 11:33:10.57
6 Sikorski Marek 1 PL 0209 19 898206.09.19 11:33:11.73
7 Przybysz Zbigniew 3 PL DE 19 104993606.09.19 11:33:13.53
8 Sikorski Marek 2 PL 0209 19 899006.09.19 11:33:14.68
9 Bezpałko - Wąsice PL 0267 19 872406.09.19 11:33:15.87
10 Kulwicki Daniel 7 PL 0344 19 155806.09.19 11:33:15.96
11 Święcicki Paweł 1 PL 0225 19 479306.09.19 11:33:16.46
12 Dzwonkowski Marek PL 0275 19 1328706.09.19 11:33:17.03
13 Migiel Team 1 PL DE 19 32343106.09.19 11:33:18.68
14 Lizak Andrzej 1 PL DE 19 23300706.09.19 11:33:21.46
15 Rojek Ryszard 2 PL 0220 19 540206.09.19 11:33:21.51
16 Kotleszka - Taras 3 ITALIA 19 910396806.09.19 11:33:22.57
17 Rocky Wielkopolska PL 0494 19 101506.09.19 11:33:22.85
18 Kulwicki Daniel 1 PL 0344 19 106.09.19 11:33:31.25
19 Bobek Stanisław 3 PL 0439 19 56806.09.19 11:33:32.70
20 DAWID 3 PL 0274 19 2147606.09.19 11:33:40.10
21 Bieniek Dariusz 2 S 99 19 49906.09.19 11:33:42.00
22 Olczyk Zdzisław 3 PL DE 1938221406.09.19 11:34:27.07
23 Zieliński Sylwek 2 B 19 207883706.09.19 11:34:32.73
24 Gołębie z GPS PL DE 19 86373306.09.19 11:36:34.25
25 Rurarz Zbigniew 2 PL DE 19 42283006.09.19 11:36:47.04
26 Kapłon Roman 2 PL DE 19 59893206.09.19 11:37:00.32
27 Penkul Sławek PL DE 19 105632106.09.19 11:37:36.12
28 Kądziela Jan PL 05 19 700406.09.19 11:37:39.70
29 Ciulińscy + Daniel 8 PL 0344 19 52706.09.19 11:38:05.85
30 Słomka Krzysztof 2 PL 0435 19 988106.09.19 11:38:20.40
31 Zieliński Sylwek 3 B 19 214008706.09.19 11:39:27.85
32 Piątkowski Wojciech PL 0490 19 132506.09.19 11:40:04.45
33 Przybysz Zbigniew 2 PL DE 19 104994306.09.19 11:40:06.70
34 Tomala A+I 3 PL DE 19 39345606.09.19 11:40:12.09
35 Kulwicki Daniel 7 PL DE 19 19471406.09.19 11:40:12.60
36 Losenko Bogdan 4 PL 017 19 96906.09.19 11:40:18.73
37 Seroka Krzysztof 4 PL 0411 19 675306.09.19 11:40:23.48
38 Kulwicki Daniel 7 PL 0344 19 91106.09.19 11:40:49.48
39 Łagozin Zdzisław PL 0414 19 999806.09.19 11:40:51.57
40 Anneke&Pierre Feas2 NL 19 151475706.09.19 11:40:53.42
41 Orłowski & Puzio 1 PL 0193 19 760806.09.19 11:40:54.65
42 Koryciak Mariusz PL DE 19 34595906.09.19 11:40:55.71
43 Wulhorst Bernd 1 DV 08600 19 36506.09.19 11:40:57.23
44 Team Rheiderland 7 DV 02271 19 45306.09.19 11:40:57.37
45 Kądziela Janusz PL 05 19 700206.09.19 11:40:58.25
46 Para & Walkosz 8 PL 0237 19 296706.09.19 11:40:59.31
47 Dzwonkowski Mateusz PL 0275 19 669306.09.19 11:40:59.85
48 Paluch Marcin 1 PL DE 19 15480406.09.19 11:41:00.04
49 Czapliński Tomasz 1 PL 0344 19 158706.09.19 11:41:06.18
50 Razik Marek PL 0407 19 704206.09.19 11:41:15.28
51 Ośko Hubert 1 PL 0452 19 71406.09.19 11:41:19.64
52 Orłowski & Puzio 2 PL 0193 19 761806.09.19 11:41:31.00
53 Losenko Bogdan 2 DV 03911 19 102006.09.19 11:43:05.31
54 Małolepszy Radosław PL DE 19 79629206.09.19 11:43:12.79
55 Rimmelzwan&Leeuwen 3 NL 19 166878606.09.19 11:43:39.51
56 Rocky Wielkopolska PL 0494 19 102306.09.19 11:43:42.25
57 Tomala A+I 2 PL DE 19 39345406.09.19 11:43:48.28
58 Bobek Stanisław 2 PL 0439 19 52806.09.19 11:43:48.84
59 Kałuża Stanisław 1 PL 0414 19 371106.09.19 11:43:53.10
60 Werner Gockel 1 DV 02899 19 39706.09.19 11:43:54.10
61 Kotela Ireneusz PL DE 19 44806306.09.19 11:44:05.28
62 Falkowski Zbigniew PL DE 19 19652606.09.19 11:44:28.15
63 Peter & Kenet Bjorn S 20 19 2106.09.19 11:44:28.78
64 Barbiński Marcin PL 098 19 585406.09.19 11:44:32.92
65 Krakowiak Andrzej PL 0220 19 495606.09.19 11:44:35.12
66 Kużnik Urszula PL 028 19 304606.09.19 11:44:38.65
67 Lach & Tempka PL 023 19 443606.09.19 11:44:48.95
68 Sprycha Łukasz 2 PL 0468 19 910306.09.19 11:45:03.00
69 Wulhorst Bernd 1 DV 08600 19 34706.09.19 11:45:03.14
70 Bieniek Dariusz 3 S 99 19 49106.09.19 11:45:03.82
71 Peter Van der Merwe4 NL 19 167971706.09.19 11:45:08.29
72 Sprycha Łukasz 1 PL 0468 19 99706.09.19 11:45:08.64
73 Rzepka M+M 2 PL 0316 19 271606.09.19 11:45:09.09
74 Zgud Robert 4 PL DE 19 116728906.09.19 11:45:09.32
75 Peter Van der Merwe2 NL 19 167059106.09.19 11:45:09.82
76 Para & Walkosz 1 PL 0237 19 286806.09.19 11:45:10.56
77 Rurarz Zbigniew 2 PL DE 19 42282406.09.19 11:45:10.79
78 Team Charlotte B 19 508128306.09.19 11:45:11.12
79 Team Rheiderland 5 DV 04074 19 39906.09.19 11:45:11.57
80 Olczyk Zdzisław 1 PL 0153 19 181606.09.19 11:45:12.04
81 Szewc Damian 3 PL DE 19 57301206.09.19 11:45:13.65
82 Peter Van der Merwe2 NL 19 167059406.09.19 11:45:13.93
83 Czapliński&Kulwicki3 PL 0344 19 155406.09.19 11:45:14.34
84 Hansik 3 PL DE 19 41005206.09.19 11:45:16.06
85 Rurarz Zbigniew 2 PL DE 19 42280406.09.19 11:45:16.10
86 Ullrich S + E 4 DV 01811 19 167406.09.19 11:45:18.12
87 Szczęsny Rafał 2 PL 0275 19 153806.09.19 11:45:20.56
88 Beverdam Racing 1 NL 19 135549506.09.19 11:45:22.31
89 Rumiński Tomasz 2 PL DE 19 100489506.09.19 11:45:24.89
90 Paluch Marcin 2 PL DE 19 15488906.09.19 11:45:26.04
91 Klimczak Jerzy 2 PL 0190 19 352406.09.19 11:45:29.31
92 Ośko Hubert 1 PL 0452 19 71906.09.19 11:45:31.23
93 Baranowski P + R 4 PL 03 19 1205706.09.19 11:45:32.89
94 Zgud Robert 3 PL DE 19 116729006.09.19 11:45:34.35
95 Seroka Krzysztof 4 PL 0411 19 677506.09.19 11:45:39.42
96 Mamiński & Kwolek 2 PL DE 19 20434206.09.19 11:46:12.21
97 Szymański Grzegorz 3 PL 0384 19 1244506.09.19 11:46:30.06
98 Dudek Tomasz 1 PL 0318 19 419806.09.19 11:47:18.43
99 Ullrich S + E 4 DV 01811 19 173606.09.19 11:47:50.03
100 Hansik 3 PL 0170 19 90606.09.19 11:47:51.40
101 Lizak Andrzej 1 PL 0496 19 17106.09.19 11:47:52.37
102 Ciulińscy + Daniel 3 PL 0281 19 732106.09.19 11:47:53.39
103 Mińkowski Bogdan PL 0482 19 550606.09.19 11:47:56.70
104 Perdoch Rafał 1 PL DE 19 116892706.09.19 11:48:16.01
105 Seroka Krzysztof 1 PL 0411 19 661206.09.19 11:48:34.51
106 Olczyk Zdzisław 1 PL 0153 19 188506.09.19 11:48:48.95
107 Dudek Tomasz 2 PL DE 19 53552606.09.19 11:48:51.29
108 Stillo + Tomaśka SK 0107 19 169806.09.19 11:48:52.04
109 Pasymowski Eugeniusz PL 042 19 1534606.09.19 11:49:12.82
110 Gmerek Piotr PL DE 19 94908406.09.19 11:49:19.04
111 Team Rheiderland 2 DV 02125 19 5006.09.19 11:49:33.64
112 Paluch Marcin 2 PL DE 19 15500906.09.19 11:49:39.17
113 Brzęk Tadeusz Team R PL 0163 19 973806.09.19 11:49:41.81
114 Pluta Sławomir 4 PL DE 19 11928306.09.19 11:49:44.03
115 Bobek Stanisław 2 PL 0439 19 52606.09.19 11:50:02.10
116 Lizak Andrzej 2 PL 0496 19 16906.09.19 11:50:27.28
117 Rojek Ryszard 1 PL 0220 19 421306.09.19 11:50:29.90
118 Łada S-Koch P D DV 02899 19 47606.09.19 11:50:37.64
119 Bieniek Dariusz 1 S 99 19 42706.09.19 11:50:39.14
120 Nowicz & Skulimowski WHU 19A 2499606.09.19 11:50:39.60
121 Lebiedziejewski 3 PL 0254 19 54506.09.19 11:50:42.31
122 Dąbkowski Marcin 1 PL 01 19 1030606.09.19 11:50:57.04
123 Czapliński Tomasz 3 PL 0344 19 158506.09.19 11:51:02.51
124 Orłowski & Puzio 1 PL 0193 19 761406.09.19 11:51:10.00
125 Ciulińscy + Daniel 9 PL 0281 19 734006.09.19 11:51:14.73
126 Team Murański&Tempka PL DE 19 14823806.09.19 11:51:24.03
127 Sobczak Tadek + Syn4 PL 0474 19 1319706.09.19 11:51:25.00
128 Ciulińscy + Daniel 6 PL 0281 19 738006.09.19 11:52:03.14
129 Pluta Sławomir 1 PL DE 19 11926106.09.19 11:52:37.26
130 Kamikadze - Śrem 1 PL DE 19 16226306.09.19 11:53:23.82
131 Kotela Ireneusz PL DE 19 44807306.09.19 11:53:24.20
132 Rorat Tomasz PL 045 19 366506.09.19 11:53:26.12
133 Para & Walkosz 2 PL 0237 19 290206.09.19 11:53:26.53
134 Pielesia Leszek PL 0266 19 537606.09.19 11:53:26.76
135 Losenko Bogdan 4 PL 017 19 97906.09.19 11:53:28.75
136 Mamiński & Kwolek 1 PL 065 19 350006.09.19 11:53:29.59
137 Ullrich S + E 3 DV 01811 19 172606.09.19 11:53:29.78
138 Rurarz Zbigniew 3 PL DE 19 42280106.09.19 11:53:35.70
139 GVC Team 2 PL 0347 19 960306.09.19 11:53:37.35
140 Wdowi. & Sulejew. PL 0482 19 536706.09.19 11:53:41.01
141 Szklarz PL DE 19 107985206.09.19 11:53:50.26
142 Komorowski Paweł PL 0496 19 3506.09.19 11:53:56.01
143 Czapliński&Kulwicki7 PL 0344 19 851806.09.19 11:53:57.45
144 Ciulińscy + Daniel 3 PL 0281 19 738306.09.19 11:53:59.12
145 Baranowski P + R 3 PL 03 19 1205906.09.19 11:53:59.26
146 Kostrzewski Grzegorz PL 0367 19 253106.09.19 11:54:00.40
147 Lach & Tempka PL 023 19 442806.09.19 11:54:00.64
148 Klaas Alfons 1 DV 0507 19 35406.09.19 11:54:01.42
149 Butler Kazimierz 1 PL 01 19 1041706.09.19 11:54:02.53
150 Przybysz Zbigniew 3 PL DE 19 104984306.09.19 11:54:04.70
151 DAKOS PL DE 19 57442606.09.19 11:54:04.71
152 Śmieszkowicz Arek 1 PL DE 19 23371506.09.19 11:54:04.79
153 Rurarz Zbigniew 3 PL DE 19 42283306.09.19 11:54:05.01
154 Peter Van der Merwe3 NL 19 167964206.09.19 11:54:05.60
155 Klaas Alfons 2 DV 0507 19 36506.09.19 11:54:07.25
156 Michalski Sebastian PL DE 19 53735006.09.19 11:54:09.03
157 Święcicki Paweł 2 PL 0225 19 460006.09.19 11:54:09.57
158 Para & Walkosz 11 PL 0237 19 295306.09.19 11:54:12.17
159 Rurarz Zbigniew 1 PL DE 19 42286906.09.19 11:54:12.57
160 Chłopek Andrzej 2 PL 0357 19 83706.09.19 11:54:12.76
161 Czapliński&Kulwicki4 PL 0344 19 94606.09.19 11:54:13.31
162 Rypin Team PL 0344 19 61706.09.19 11:54:13.45
163 Seroka Norbert PL 0411 19 661606.09.19 11:54:15.34
164 Perzanowski Mateusz PL 0452 19 515806.09.19 11:54:16.40
165 Tycz. - Płoch. Team2 PL 0474 19 887706.09.19 11:54:17.64
166 Klaas Alfons 1 DV 0507 19 36006.09.19 11:54:55.31
167 AURIS 1 PL DE 19 60383906.09.19 11:54:59.68
168 Para & Walkosz 3 PL 0237 19 289306.09.19 11:56:02.64
169 Team Murański&Tempka PL DE 19 14823306.09.19 11:56:05.40
170 Para & Walkosz 7 PL 0237 19 297606.09.19 11:56:22.21
171 Custers Rik 2 B 19 508153406.09.19 11:56:22.57
172 Perdoch Rafał 1 PL DE 19 116895206.09.19 11:56:25.98
173 Seroka Krzysztof 4 PL 0411 19 677106.09.19 11:56:26.46
174 Skibiński Henryk PL 0125 19 163406.09.19 11:56:32.25
175 Ziobroniewicz Wojtek B 19 207968506.09.19 11:56:32.29
176 Czapliński&Kulwicki8 PL 0344 19 129406.09.19 11:56:39.39
177 Kotleszka - Taras 1 PL 0470 19 362206.09.19 11:57:15.04
178 Team M & J DV 06717 19 53106.09.19 11:57:15.62
179 Przybysz Zbigniew 1 PL DE 19 104994706.09.19 11:57:20.34
180 Matuszny 1 PL 030 19 806806.09.19 11:57:23.01
181 Para & Walkosz 12 PL 0237 19 287306.09.19 11:57:28.10
182 Kulig Ryszard PL 0194 19 50906.09.19 11:57:29.53
183 International PL 0263 19 1462506.09.19 11:57:31.34
184 Śmieszkowicz Arek 2 PL DE 19 23372006.09.19 11:57:35.35
185 Małolepszy Andrzej PL 0275 19 979706.09.19 11:57:39.18
186 Witczak Marcin 4 PL DE 19 45025106.09.19 11:58:53.50
187 Ciulińscy + Daniel 8 PL 0281 19 733806.09.19 11:59:38.12
188 Maggaiwer 4 PL DE 19 32365306.09.19 11:59:39.76
189 Bobek Stanisław 2 PL 0439 19 57306.09.19 11:59:40.64
190 Sadło Dariusz 2 DV 01980 19 37206.09.19 11:59:42.84
191 Kądziela Jan PL 05 19 701906.09.19 11:59:45.17
192 Butler Kazimierz 1 PL 01 19 1043206.09.19 11:59:51.20
193 Dębkowski Grzegorz PL 0473 19 326006.09.19 11:59:51.25
194 Werciacho PL 0384 19 620406.09.19 12:00:01.93
195 Łada S-Koch P D DV 02899 19 25106.09.19 12:00:05.39
196 Koryciak Mariusz PL DE 19 34600006.09.19 12:00:23.10
197 Rzepka M+M 3 PL 0316 19 296206.09.19 12:00:23.39
198 Sprycha Łukasz 2 PL 0468 19 911906.09.19 12:00:23.85
199 Błaszczyk Mariusz PL DE 19 118615506.09.19 12:00:24.26
200 Grabowski Bogdan 7 PL 0125 19 106006.09.19 12:00:28.68
201 Święcicki Paweł 2 PL 0225 19 457606.09.19 12:00:30.39
202 Gmerek Piotr PL DE 19 94909706.09.19 12:00:31.43
203 JałowieckiStanisław1 PL DE 19 112671606.09.19 12:02:32.35
204 Ceremuga Kazimierz 2 PL DE 19 16661206.09.19 12:02:33.95
205 Tempka Mariusz PL DE 19 16508506.09.19 12:03:33.00
206 Sprycha Łukasz 1 PL 0468 19 94206.09.19 12:03:37.43
207 Bejm Marek 3 PL 051 19 862906.09.19 12:03:39.06
208 ORR -Pleszew -Ostrów PL DE 19 33020706.09.19 12:03:42.46
209 Zgud Robert 4 PL DE 19 116719906.09.19 12:03:46.39
210 Bobek Stanisław 1 PL 0439 19 54606.09.19 12:04:22.96
211 Górka Marian 3 PL DE 19 54713706.09.19 12:04:50.26
212 Para & Walkosz 15 PL 0237 19 292606.09.19 12:05:06.01
213 Przybysz Zbigniew 1 PL DE 19 104983906.09.19 12:05:06.93
214 Czapliński&Kulwicki5 PL 0344 19 95706.09.19 12:05:18.67
215 Strongman Razik PL DE 19 61816606.09.19 12:05:42.98
216 Dudek Tomasz 2 PL DE 19 53553206.09.19 12:06:11.14
217 Kulwicki Daniel 8 PL 0344 19 880606.09.19 12:06:27.76
218 Gołębie z GPS PL DE 19 86374306.09.19 12:06:28.00
219 Penkul Sławek PL DE 19 105633206.09.19 12:06:30.45
220 Szklarz PL 04 19 49106.09.19 12:06:44.29
221 Zieliński Sylwek 1 B 19 207888306.09.19 12:06:59.09
222 Lewandowski T + P PL 098 19 1113406.09.19 12:07:23.95
223 Szczepaniak Mirosław PL 024 19 61806.09.19 12:07:25.32
224 Michalski Seweryn PL DE 19 109883406.09.19 12:07:53.28
225 Team Loulou B 19 508130206.09.19 12:07:56.28
226 Popiół Janusz 2 PL DE 19 85407306.09.19 12:07:57.85
227 A & Ł 1 PL DE 19 44334606.09.19 12:07:59.50
228 Pietrzak Marian PL 0231 19 523706.09.19 12:08:00.18
229 Kałuża Stanisław 4 PL 0414 19 574606.09.19 12:08:00.29
230 Kałuża Stanisław 3 PL 0414 19 372806.09.19 12:08:02.12
231 Krępeć A. A. PL 0345 19 700906.09.19 12:08:23.03
232 Lebiedziejewski 1 PL 0254 19 55306.09.19 12:08:40.31
233 Śmieszkowicz Arek 2 PL DE 19 23370706.09.19 12:09:55.14
234 Sikorski Marek 2 PL 0209 19 898306.09.19 12:10:27.64
235 Chyła Wiesław PL DE 19 77720106.09.19 12:10:30.32
236 Jaguś Roman PL 0275 19 1568606.09.19 12:10:32.03
237 Kacperski Cezary 2 PL DE 19 46929606.09.19 12:10:40.50
238 Grabowski Bogdan 3 PL 0475 19 571006.09.19 12:10:48.98
239 Tomala A+I 2 PL 0163 19 1082606.09.19 12:10:59.00
240 Jakubowska Anna PL 0435 19 929306.09.19 12:11:07.89
241 Para & Walkosz 13 PL 0237 19 291306.09.19 12:11:10.29
242 Marchewka Tomasz PL DE 19 86505506.09.19 12:11:10.39
243 Rorat + Górnik PL 045 19 350806.09.19 12:11:16.25
244 Kotleszka - Taras 2 PL 0470 19 367106.09.19 12:11:28.95
245 Anneke&Pierre Feas1 NL 19 151479806.09.19 12:12:14.50
246 Zabrodzki Darek 1 PL DE 19 105510006.09.19 12:12:15.20
247 Lebek R + K 2 PL 0161 19 584306.09.19 12:12:29.70
248 Pietrzyk Dariusz 2 PL 0430 19 71906.09.19 12:12:34.62
249 Mrowiec & Hankus PL DE 19 13818106.09.19 12:12:36.34
250 Van Win Ludwig 2 B 19 207974006.09.19 12:12:47.32
251 International PL 0262 19 44006.09.19 12:13:22.51
252 Kolych M & R UKR 19 220100606.09.19 12:13:38.81
253 Kałuża Stanisław 1 PL 0414 19 370606.09.19 12:14:14.98
254 Rojek Ryszard 1 PL 0220 19 420906.09.19 12:14:25.34
255 Losenko Bogdan 3 UKR 19 221932506.09.19 12:14:45.14
256 Tarasiuk Jerzy 2 PL 0385 19 101906.09.19 12:15:05.14
257 Rurarz Zbigniew 2 PL DE 19 42283806.09.19 12:16:02.23
258 Tomala A+I 1 PL 0163 19 1082206.09.19 12:16:49.15
259 Seroka Łukasz PL 0411 19 660706.09.19 12:17:28.78
260 Kostrzewski Grzegorz PL 0367 19 253406.09.19 12:17:29.31
261 Łada S-Milder Hubert DV 02899 19 22906.09.19 12:17:30.50
262 Suchcicki J+M 3 PL DE 19 20507106.09.19 12:17:30.51
263 Szczepaniak Mirosław PL 024 19 61006.09.19 12:17:33.03
264 Ullrich S + E 2 DV 01811 19 93006.09.19 12:17:33.79
265 Fru Fru PL 01 19 1044506.09.19 12:17:34.81
266 Zgud Robert 4 PL DE 19 116722906.09.19 12:17:36.78
267 Team Rheiderland 7 DV 04103 19 79206.09.19 12:17:38.31
268 Kulig Ryszard PL 0194 19 51106.09.19 12:17:39.67
269 Czarnocki Andrzej 3 PL 0414 19 1900106.09.19 12:17:42.70
270 Ciulińscy + Daniel 4 PL 0281 19 735106.09.19 12:17:44.50
271 Paszek & Mruk GB A 19 3357006.09.19 12:17:45.56
272 Jakubowska Anna PL 0435 19 927706.09.19 12:18:12.39
273 Klimczak Jerzy 1 PL 0190 19 352106.09.19 12:18:15.43
274 Szklarz PL 04 19 49906.09.19 12:18:26.89
275 Rak Marcin PL 0288 19 648006.09.19 12:18:30.71
276 Jaguś Roman PL 0275 19 1567706.09.19 12:18:35.78
277 Team Hendrix B 19 508119006.09.19 12:18:42.20
278 Czarnocki Andrzej 2 PL 0414 19 1904306.09.19 12:18:44.40
279 Team Rheiderland 3 DV 01873 19 1806.09.19 12:18:59.35
280 Kowalski Czesław 1 PL 0220 19 500806.09.19 12:19:11.37
281 Anneke&Pierre Feas1 NL 19 151482506.09.19 12:19:28.34
282 Zieliński Sylwek 3 B 19 204165106.09.19 12:20:06.79
283 Paczos Marian PL 0412 19 387906.09.19 12:20:14.75
284 Dzwonkowski Marek PL 0275 19 1329006.09.19 12:20:19.01
285 Team Rheiderland 3 DV 02125 19 21106.09.19 12:20:32.51
286 Kulwicki Daniel 3 PL 0274 19 235806.09.19 12:20:38.95
287 TopLofts.eu 1 PL 0414 19 1030406.09.19 12:20:48.12
288 Lusa Wiesław PL DE 19 81022206.09.19 12:21:06.53
289 Uciński Paweł 2 PL DE 19 63363206.09.19 12:21:07.01
290 Olczyk Zdzisław 2 PL 0153 19 183906.09.19 12:21:10.07
291 Zieliński Sylwek 1 B 19 204171006.09.19 12:21:12.14
292 Baranowski P + R 2 PL 03 19 1212606.09.19 12:21:20.46
293 Szczęsny Rafał 2 PL 0275 19 153106.09.19 12:21:24.25
294 Tyl Rafał 2 DV 08600 19 41406.09.19 12:21:44.25
295 Werner Gockel 1 DV 02899 19 38706.09.19 12:21:49.04
296 Ceremuga Kazimierz 1 PL DE 19 16661606.09.19 12:21:58.37
297 Brzęk Tadeusz Team PL 0145 19 142706.09.19 12:22:00.53
298 Ciulińscy + Daniel 2 PL 0281 19 735806.09.19 12:22:06.54
299 Ullrich S + E 2 DV 01811 19 95906.09.19 12:22:08.26
300 Beverdam Racing 1 NL 19 135547006.09.19 12:22:14.34
301 Witczak Marcin 1 PL DE 19 45025806.09.19 12:23:14.70
302 Custers Rik 1 B 19 508153906.09.19 12:23:17.07
303 B. Rene & Weronik 1 B 19 202802606.09.19 12:23:28.07
304 Team Rheiderland 7 DV 02125 19 20806.09.19 12:23:32.03
305 Peter Van der Merwe1 NL 19 167058706.09.19 12:24:14.59
306 Ciulińscy + Daniel 1 PL 0281 19 732606.09.19 12:25:14.04
307 Chrabąszcz Łukasz PL 0380 19 710406.09.19 12:25:47.57
308 Rzepka M+M 3 PL 0316 19 282406.09.19 12:26:13.92
309 Uciński Paweł 2 PL DE 19 63362606.09.19 12:27:47.87
310 Team Loulou B 19 508129506.09.19 12:28:48.75
311 Para & Walkosz 8 PL 0237 19 296806.09.19 12:29:04.81
312 Beverdam Racing 3 NL 19 135543306.09.19 12:29:20.43
313 Grzelak Z + D 1 PL 0496 19 221306.09.19 12:29:49.92
314 Para & Walkosz 1 PL 0237 19 286606.09.19 12:29:51.96
315 Kuczyńscy K & M PL DE 19 12952406.09.19 12:29:52.75
316 Łada Sławomir 2 DV 02899 19 26406.09.19 12:30:28.21
317 DAWID 1 PL 0274 19 2144206.09.19 12:31:57.62
318 Rypin Team PL 0344 19 91906.09.19 12:32:02.46
319 Popiół Janusz 1 PL DE 19 85405006.09.19 12:32:11.96
320 Ullrich S + E 4 DV 01811 19 94706.09.19 12:33:31.75
321 Team Riverside 3 IF WVC 19 58706.09.19 12:33:53.84
322 Wulhorst Bernd 3 DV 08600 19 38006.09.19 12:35:23.39
323 Gawlas Wojciech PL DE 19 93006206.09.19 12:35:27.68
324 Wąsewicz Piotr 2 PL 063 19 798906.09.19 12:35:54.42
325 Dąbkowski Marcin 2 PL 0356 19 1383206.09.19 12:35:56.96
326 Sprycha Łukasz 2 PL 0468 19 902206.09.19 12:36:35.62
327 Czapliński Tomasz 1 PL 0344 19 159706.09.19 12:37:55.85
328 Hansik 1 PL 047 19 1453706.09.19 12:38:06.26
329 Majewski Mikołaj PL DE 19 42653506.09.19 12:39:56.00
330 Club 20 Helsinborg S 20 19 3806.09.19 12:40:16.90
331 Ceremuga Kazimierz 2 PL DE 19 16664506.09.19 12:40:17.03
332 Ceremuga Kazimierz 2 PL DE 19 16661106.09.19 12:40:21.12
333 Szewc Damian 1 PL DE 19 57300906.09.19 12:40:22.79
334 Szczęsny Rafał 3 PL 0275 19 156306.09.19 12:41:02.03
335 Jopek 1 PL 039 19 360606.09.19 12:43:22.25
336 Jaworski Arek PL 0489 19 1506.09.19 12:45:27.48
337 Sprycha Łukasz 3 PL 0468 19 99206.09.19 12:45:29.62
338 Szklarz PL 04 19 49606.09.19 12:46:08.29
339 Nowakowski Sławomir2 PL 0276 19 274706.09.19 12:46:37.39
340 Dzwonkowski Marek PL 0275 19 1326306.09.19 12:46:45.71
341 Losenko Bogdan 3 UKR 19 221930206.09.19 12:48:34.21
342 Zieliński Sylwek 3 B 19 214000406.09.19 12:49:48.75
343 Kowalski Czesław 1 PL 0220 19 501606.09.19 12:50:56.53
344 Szewc Damian 2 PL DE 19 57302206.09.19 12:51:02.79
345 Suchcicki J+M 2 PL DE 19 20506006.09.19 12:51:53.98
346 Małolepsza Anita PL DE 19 47138406.09.19 12:54:19.70
347 Wręczycki Wojciech PL DE 19 74871106.09.19 12:54:35.90
348 Kądziela Jan PL 05 19 700606.09.19 12:55:04.51
349 Perzanowski Mateusz PL 0452 19 515706.09.19 12:57:15.84
350 Lidia 0193 PL 0193 19 446606.09.19 12:57:20.35
351 Popiół Janusz 3 PL DE 19 85410406.09.19 12:57:22.90
352 Szulczyński 2 PL DE 19 84822306.09.19 12:57:26.62
353 Szczegielniak K. 2 PL DE 19 80635806.09.19 12:57:27.34
354 Tycz. - Płoch. Team2 PL 0474 19 889006.09.19 13:01:09.81
355 Rorat + Górnik PL 0184 19 466106.09.19 13:01:27.90
356 Piecuch Dariusz PL 023 19 21306.09.19 13:01:39.31
357 Kotleszka - Taras 1 PL 0470 19 362306.09.19 13:02:59.43
358 Górka Marian 3 PL DE 19 54713806.09.19 13:04:37.59
359 Szczęsny Rafał 3 PL 0275 19 155006.09.19 13:05:36.23
360 Czarnocki Andrzej 3 PL 0414 19 1921306.09.19 13:05:38.67
361 Para & Walkosz 4 PL 0237 19 292006.09.19 13:06:17.03
362 DAWID 2 PL 0274 19 2146006.09.19 13:06:26.42
363 Team Rheiderland 4 DV 01873 19 1706.09.19 13:07:06.85
364 Zgud Robert 2 PL DE 19 116724906.09.19 13:09:42.62
365 Szymański Grzegorz 2 PL 0384 19 1246406.09.19 13:09:58.07
366 Wąsewicz Piotr 1 PL 063 19 799706.09.19 13:10:21.23
367 TopLofts.eu 1 PL 0414 19 1034306.09.19 13:10:22.84
368 Pluta Sławomir 3 PL DE 19 11928906.09.19 13:10:23.67
369 Rumiński Tomasz 1 PL DE 19 100472906.09.19 13:10:29.32
370 Słomka Krzysztof 2 PL 0435 19 981206.09.19 13:10:30.93
371 GVC Team 2 PL 0347 19 962406.09.19 13:10:34.65
372 Sadło Dariusz 1 DV 05314 19 52806.09.19 13:10:35.62
373 Strongman Razik PL DE 19 61985706.09.19 13:10:37.70
374 Tarasiuk Jerzy 2 PL DE 19 10924806.09.19 13:10:37.79
375 WodzisławskiZbyszek1 PL 045 19 509206.09.19 13:11:47.90
376 Van Win Ludwig 2 B 19 207973106.09.19 13:12:22.89
377 Kulwicki Daniel 3 PL 0274 19 233206.09.19 13:13:48.37
378 Rymuza Leszek PL 0414 19 71006.09.19 13:14:02.15
379 Szczegielniak K. 2 PL DE 19 80635706.09.19 13:14:19.04
380 Kulwicki Daniel 8 PL 0344 19 149306.09.19 13:14:21.95
381 Ceremuga Kazimierz 1 PL DE 19 16663606.09.19 13:14:22.87
382 Ciulińscy + Daniel 5 PL 0281 19 736806.09.19 13:14:41.15
383 Kania Alfred PL 0308 19 387506.09.19 13:14:58.28
384 Ceremuga Kazimierz 1 PL DE 19 16664606.09.19 13:15:01.64
385 Grzanowski Jarosław PL DE 19 79566306.09.19 13:15:58.23
386 Rurarz Zbigniew 1 PL DE 19 42282606.09.19 13:16:02.56
387 Fru Fru PL 01 19 1045106.09.19 13:18:19.00
388 Ślęzak Jarosław PL 0397 19 242906.09.19 13:18:19.85
389 Pawlak Jacek PL 0216 19 894106.09.19 13:18:19.87
390 GVC Team 1 PL 0347 19 965106.09.19 13:18:54.28
391 Krzyziński Bogdan PL 0482 19 333406.09.19 13:24:05.04
392 Małolepszy Andrzej PL 0275 19 971006.09.19 13:25:20.04
393 Para & Walkosz 11 PL 0237 19 288306.09.19 13:26:17.01
394 Śmieszkowicz Arek 1 PL DE 19 23371906.09.19 13:26:20.10
395 Mamiński & Kwolek 3 PL 065 19 341006.09.19 13:26:22.67
396 Lewandowski Kazik PL DE 19 82901906.09.19 13:27:08.03
397 Rzepka M+M 1 PL 0316 19 282506.09.19 13:28:18.85
398 Małolepszy Andrzej PL 0275 19 977406.09.19 13:30:37.98
399 Lebek R + K 2 PL 0161 19 584406.09.19 13:30:47.43
400 Sobczak Tadek + Syn2 PL 0474 19 1317806.09.19 13:30:50.23
401 Para & Walkosz 3 PL 0237 19 298906.09.19 13:30:55.68
402 Gmerek Piotr PL DE 19 94967706.09.19 13:31:13.43
403 Krzyziński Bogdan PL 0482 19 334906.09.19 13:31:25.32
404 Lidia 0193 PL 0193 19 447306.09.19 13:32:57.89
405 Myśliwiec Eugeniusz2 PL DE 19 105443106.09.19 13:33:20.62
406 Krępeć A. A. PL DE 19 109322006.09.19 13:33:23.01
407 Sobczak Tadek + Syn4 PL 0474 19 1319506.09.19 13:34:14.15
408 Kotleszka - Taras 3 ITALIA 19 910397606.09.19 13:35:33.42
409 Pułka Dominik PL 029 19 534306.09.19 13:35:42.40
410 Ośko Hubert 2 PL 0452 19 74306.09.19 13:36:04.20
411 Kulwicki Daniel 3 PL 0274 19 239206.09.19 13:36:46.01
412 Jopek 2 PL 039 19 363106.09.19 13:37:46.06
413 Para & Walkosz 15 PL 0237 19 287906.09.19 13:38:52.96
414 Werner Gockel 1 DV 02899 19 41606.09.19 13:39:16.78
415 Bieniek K & A & J S 99 19 50506.09.19 13:43:48.81
416 Grzelak Z + D 2 PL 0496 19 221506.09.19 13:44:21.46
417 Baranowski P + R 2 PL 03 19 1212706.09.19 13:45:01.39
418 Grabowski Bogdan 6 DV 06289 19 14706.09.19 13:47:03.64
419 Zgud Robert 1 PL DE 19 116746706.09.19 13:47:13.31
420 Kulwicki Daniel 4 PL 0274 19 236206.09.19 13:50:34.45
421 Kulwicki Daniel 7 PL 0344 19 880806.09.19 13:52:04.40
422 Migiel Team 1 PL DE 19 32345006.09.19 13:52:09.42
423 Majewski Mikołaj PL 0177 19 129606.09.19 13:52:23.06
424 Gawlas Wojciech PL DE 19 93006006.09.19 13:55:53.32
425 Brzęk Tadeusz Team R PL 0145 19 142906.09.19 13:58:48.10
426 Ośko Hubert 2 PL 0452 19 79006.09.19 13:59:12.79
427 Wdowi. & Sulejew. PL 0482 19 535106.09.19 14:00:13.89
428 Pluta Sławomir 1 PL 0414 19 811806.09.19 14:01:04.70
429 Stacherczyk Arek PL 0275 19 405506.09.19 14:01:06.26
430 Rumiński Tomasz 4 PL 0326 19 263906.09.19 14:01:44.14
431 Lebiedziejewski 2 PL 0254 19 54106.09.19 14:02:25.21
432 Rudy 102 PL DE 19 38178206.09.19 14:02:27.96
433 Bejm Marek 2 PL DE 19 22150206.09.19 14:02:31.01
434 Dudek Tomasz 1 PL 0318 19 422406.09.19 14:02:31.64
435 Szczęsny Rafał 4 PL 0275 19 151606.09.19 14:02:31.81
436 Czaińska&Dzwonkowski PL 0275 19 669806.09.19 14:02:35.59
437 Kowalski Czesław 2 PL 0220 19 506606.09.19 14:02:37.51
438 Strongman Razik PL DE 19 61989706.09.19 14:02:38.18
439 Zieliński Sylwek 2 B 19 204160506.09.19 14:02:42.25
440 Maja 0193 PL 0193 19 447106.09.19 14:02:58.21
441 Team Rheiderland 7 DV 02271 19 79806.09.19 14:03:11.62
442 Paluch B. & M. PL DE 19 15476306.09.19 14:03:16.48
443 Bobek Stanisław 1 PL 0439 19 50906.09.19 14:03:42.07
444 Kulwicki Daniel 2 PL DE 19 19485706.09.19 14:03:47.28
445 Bobek Stanisław 3 PL 0439 19 53406.09.19 14:04:16.23
446 ORR -Pleszew -Ostrów PL DE 19 33021106.09.19 14:05:13.07
447 Para & Walkosz 7 PL 0237 19 295906.09.19 14:09:43.09
448 Rorat + Górnik PL 045 19 350406.09.19 14:11:07.06
449 DAKOS PL DE 19 57443606.09.19 14:11:23.45
450 Błaszczyk Mariusz PL DE 19 118616406.09.19 14:12:01.96
451 Tempka Mariusz R PL DE 19 16508806.09.19 14:12:15.06
452 Rypin Team PL 0344 19 157906.09.19 14:12:17.78
453 Pluta Sławomir 1 PL DE 19 11929606.09.19 14:13:41.59
454 Para & Walkosz 8 PL 0237 19 294706.09.19 14:18:32.50
455 Rudy 102 PL DE 19 38182706.09.19 14:19:30.95
456 Van Win Ludwig 2 B 19 207973706.09.19 14:19:58.85
457 Patryk - Maksiu PL 04 19 1124306.09.19 14:22:32.89
458 Kulwicki Daniel 10 PL 0344 19 148006.09.19 14:26:12.21
459 Dieter + Tanja DV 06723 19 916006.09.19 14:30:12.62
460 Perzanowski Mateusz PL 0452 19 515506.09.19 14:33:15.71
461 Miziński Wiesław S 99 19 48206.09.19 14:33:39.37
462 Peter Van der Merwe1 NL 19 167080206.09.19 14:33:48.57
463 Tarasiuk Jerzy 2 PL 0385 19 104106.09.19 14:34:34.21
464 Ślęzak Karol PL 0275 19 478706.09.19 14:39:28.00
465 Butler Kazimierz 2 PL 01 19 1043906.09.19 14:39:31.00
466 Maćków Ludwig PL 0224 19 1324706.09.19 14:39:34.00
467 Grabowski Bogdan 4 PL 0475 19 566206.09.19 14:40:55.34
468 Para & Walkosz 14 PL 0237 19 289106.09.19 14:42:35.73
469 Sprycha Łukasz 2 PL 0468 19 90806.09.19 14:43:29.78
470 Rybicki Przemysław 2 PL DE 19 85076306.09.19 14:44:19.75
471 Ullrich S + E 4 DV 01811 19 172306.09.19 14:48:58.98
472 Łada S-Koch P D DV 02899 19 25706.09.19 14:49:21.03
473 Zieliński Sylwek 3 B 19 214008606.09.19 14:52:59.34
474 Wulhorst Bernd 3 DV 08600 19 39006.09.19 14:54:09.90
475 Ciulińscy + Daniel 8 PL 0323 19 128906.09.19 14:55:07.25
476 Team Rheiderland 7 DV 01182 19 27306.09.19 14:56:14.70
477 Strongman Razik PL DE 19 61900806.09.19 14:56:25.53
478 Grabka Piotr 1 PL 0444 19 897306.09.19 15:00:43.09
479 Święcicki Paweł 4 PL 0225 19 467406.09.19 15:06:07.60
480 Mamiński & Kwolek 2 PL DE 19 20434106.09.19 15:11:22.98
481 Rumiński Tomasz 3 PL 0326 19 267006.09.19 15:12:34.03
482 Święcicki Paweł 4 PL 0225 19 459506.09.19 15:13:24.40
483 Kulwicki Daniel 1 PL 0344 19 1206.09.19 15:15:21.28
484 Rurarz Zbigniew 1 PL DE 19 42280906.09.19 15:15:27.45
485 Bach S. & Duda M. 1 PL 083 19 943806.09.19 15:18:20.45
486 Peter Van der Merwe4 NL 19 167971806.09.19 15:19:12.81
487 Matuszny 1 PL 027 19 409106.09.19 15:21:27.48
488 Kałuża Stanisław 4 PL 0414 19 374506.09.19 15:24:28.60
489 Żybura Józef PL FC 19 105126206.09.19 15:27:30.67
490 Pułka Dominik PL 029 19 531406.09.19 15:29:01.59
491 Rybicki Przemysław 1 PL DE 19 85070606.09.19 15:32:41.53
492 Popiół Janusz 1 PL DE 19 85406906.09.19 15:33:02.20
493 Tadek Wołomin PL DE 19 105695306.09.19 15:33:57.12
494 Brzęk Tadeusz Team PL 0163 19 973406.09.19 15:38:45.70
495 Pluta Sławomir 4 PL DE 19 11929406.09.19 15:46:41.18
496 Team Rheiderland 5 DV 02271 19 24006.09.19 15:46:47.14
497 Witczak Marcin 1 PL DE 19 45025406.09.19 15:54:15.40
498 Peter Van der Merwe1 NL 19 167059306.09.19 15:55:33.53
499 Kacperski Cezary R PL DE 19 61909406.09.19 15:56:13.82
500 Sucki Dariusz DV 03219 19 13506.09.19 15:58:53.82
501 Kałuża Stanisław 2 PL 0414 19 372306.09.19 15:58:54.25
502 Kulwicki Daniel 8 PL 0344 19 149906.09.19 16:08:40.84
503 Wołyniec R+K PL DE 19 20304306.09.19 16:09:06.01
504 Czapliński&Kulwicki1 PL 0323 19 120406.09.19 16:10:14.06
505 Pietrzak Marian PL 0231 19 523006.09.19 16:10:17.42
506 Rudy 102 PL 0125 19 114706.09.19 16:10:57.31
507 Michalski Seweryn PL DE 19 109883806.09.19 16:11:20.07
508 Koryciak Mariusz PL DE 19 34597606.09.19 16:18:35.28
509 Harężą K & F PL 023 19 22506.09.19 16:19:15.00
510 Dzwonkowski Mateusz PL 053 19 1040606.09.19 16:23:05.98
511 Baran Marcin 2 PL DE 19 79646706.09.19 16:23:39.07
512 Chlu. Jarzom. Barto. PL 0266 19 750606.09.19 16:27:23.96
513 Werciacho PL 0384 19 620106.09.19 16:31:27.53
514 Matuszny 2 PL 027 19 341306.09.19 16:31:57.75
515 Bejm Marek 1 PL DE 19 22151706.09.19 16:35:17.10
516 Święcicki Paweł 3 PL 0225 19 462706.09.19 16:35:21.78
517 Para & Walkosz 13 PL 0237 19 291506.09.19 16:37:19.75
518 Uciński Paweł 3 PL DE 19 63367706.09.19 16:37:38.06
519 Piasecki Zbigniew PL DE 19 63461706.09.19 16:37:44.06
520 Czapliński&Kulwick10 PL 0323 19 128506.09.19 16:44:21.25
521 Czapliński&Kulwicki5 PL 0344 19 95306.09.19 16:45:43.34
522 Kądziela Oliwia PL 05 19 707106.09.19 16:46:02.01
523 Chrabąszcz Łukasz PL 0380 19 709706.09.19 16:48:37.18
524 Jopek 2 PL 039 19 360506.09.19 16:52:47.87
525 Ullrich S + E 5 DV 01811 19 174206.09.19 16:53:30.21
526 Ośko Hubert 1 PL 0452 19 75206.09.19 16:54:31.71
527 Śmieszkowicz Arek 2 PL DE 19 23371006.09.19 16:55:37.57
528 Jopek 2 PL 039 19 360806.09.19 17:13:29.67
529 Czapliński&Kulwicki4 PL 0344 19 90506.09.19 17:17:13.14
530 Czapliński Tomasz 1 PL 0344 19 158806.09.19 17:17:40.18
531 Michalski Sebastian PL DE 19 53732606.09.19 17:27:47.35
532 Gmerek Piotr PL DE 19 94903406.09.19 17:34:47.75
533 Chłopek Andrzej 1 PL 0357 19 92506.09.19 17:37:33.25
534 Bobek Stanisław 1 PL 0439 19 56006.09.19 17:39:03.48
535 Jopek 1 PL 039 19 351906.09.19 17:48:21.57
536 Para & Walkosz 5 PL 0237 19 285506.09.19 17:49:49.48
537 Pietrzyk Dariusz 2 PL 0430 19 71806.09.19 17:50:15.89
538 Ośko Hubert 2 PL 0452 19 74806.09.19 18:01:28.81
539 Ullrich S + E 3 DV 01811 19 172106.09.19 18:17:53.35
540 Solak Zenon PL 0412 19 552706.09.19 18:36:48.50
541 Machelski Witold 1 PL 0493 19 500107.09.19 06:46:32.78
542 Witczak Marcin 1 PL 0181 19 622607.09.19 07:01:15.46
543 Szklarz PL DE 19 107986107.09.19 07:16:08.17
544 Tycz. - Płoch. Team2 PL 0474 19 886907.09.19 07:17:40.32
545 Para & Walkosz 6 PL 0237 19 285807.09.19 07:17:49.48
546 Bieniek Dariusz 1 S 99 19 43707.09.19 07:22:46.73
547 Para & Walkosz 12 PL 0237 19 289207.09.19 07:26:29.26
548 Zgud Robert 2 PL DE 19 116730207.09.19 07:31:12.28
549 AURIS 3 PL 0125 19 106307.09.19 07:34:14.20
550 Sikorski Marek 1 PL 0209 19 897607.09.19 07:34:37.64
551 Mińkowski Bogdan PL 0482 19 552107.09.19 07:41:40.89
552 GVC Team 2 PL 0347 19 965007.09.19 07:57:56.81
553 Pawlak Jacek PL 0216 19 899607.09.19 07:58:00.12
554 Zgud Robert 2 PL DE 19 116741407.09.19 08:09:39.73
555 Custers Rik 3 B 19 508154707.09.19 08:16:24.50
556 Para & Walkosz 8 PL 0237 19 296307.09.19 08:25:33.70
557 Siutkowski - Muszk. PL 0271 19 310907.09.19 08:35:08.45
558 Paluch Bożena PL DE 19 15480107.09.19 08:39:12.96
559 Pluta Sławomir 1 PL 0414 19 810607.09.19 08:51:52.10
560 Barbiński Marcin PL 098 19 586507.09.19 08:52:33.31
561 Krzyziński Bogdan PL 0482 19 333207.09.19 09:04:19.76
562 Patryk - Maksiu PL 04 19 1121907.09.19 09:05:55.20
563 Baran Marcin 1 PL DE 19 79645107.09.19 09:16:51.56
564 PrzemyślańskiGracjaR PL 0361 19 650007.09.19 09:45:39.50
565 Matuszny 2 PL 027 19 409507.09.19 10:06:36.93
566 International PL 0263 19 1467607.09.19 10:12:17.35
567 Lebek R + K 1 PL 0161 19 560707.09.19 10:13:39.98
568 Szczęsny Rafał 4 PL 0275 19 158107.09.19 10:13:49.87
569 Tomala A+I 1 PL 0163 19 1081607.09.19 10:41:30.40
570 Rak Marcin - R PL DE 19 88258907.09.19 10:46:13.82
571 Czapliński Tomasz 3 PL 0344 19 157707.09.19 11:23:59.53
572 Para & Walkosz 4 PL 0237 19 292107.09.19 12:37:12.17
573 Wołyniec R+K PL DE 19 20304207.09.19 13:15:53.25
574 Strongman Razik PL DE 19 61985607.09.19 14:02:12.84
575 Czarnocki Andrzej 1 PL 0414 19 1916408.09.19 15:11:40.75
576 Ullrich S + E 6 DV 02962 19 7708.09.19 15:14:04.82
577 Para & Walkosz 1 PL 0237 19 285608.09.19 15:18:53.90
578 Mamiński & Kwolek 3 PL 044 19 866708.09.19 15:59:27.98
579 Ullrich S + E 1 DV 01811 19 169308.09.19 16:09:15.18
580 Ullrich S + E 3 DV 01811 19 173808.09.19 17:53:53.53
581 Lidia 0193 PL 0193 19 446709.09.19 12:04:44.85
582 Zabrodzki Darek 1 PL 01 19 726309.09.19 16:42:26.56
583 Team Charlotte B 19 508130510.09.19 06:42:29.23
584 WodzisławskiZbyszek2 PL 045 19 507810.09.19 12:08:12.79
585 GVC Team 2 PL 0347 19 962010.09.19 18:00:42.40
586 Bracia Borzęccy PL 0354 19 30011.09.19 09:36:45.79
587 Kutkowski Leszek PL 0271 19 87111.09.19 09:36:56.21
588 Hansik 1 PL 047 19 1451111.09.19 09:37:49.96
589 Szarlej Tomasz PL 024 19 40111.09.19 11:22:43.34
590 M-BAR DV 08600 19 43211.09.19 12:01:31.31
591 Chłopek Andrzej - R PL 0357 19 86411.09.19 14:20:38.82
592 Ullrich S + E 3 DV 01811 19 175311.09.19 16:23:26.93
593 Grzelak Z + D 2 PL 0496 19 203411.09.19 17:17:43.01
594 Zgud Robert 2 PL DE 19 116729812.09.19 08:58:21.64
595 Tycz. - Płoch. Team1 PL 0216 19 9812.09.19 09:00:16.93
596 Rumiński Tomasz 1 PL DE 19 100489712.09.19 09:05:36.85
597 Witczak Marcin 4 PL 0181 19 621912.09.19 09:45:34.98
598 Tyl Rafał 2 DV 08600 19 42412.09.19 11:27:07.54
599 Popiół Janusz 3 PL DE 19 59170312.09.19 11:27:27.92
600 Bobek Stanisław 3 PL 0439 19 53812.09.19 13:49:23.65
601 Czapliński Tomasz 1 PL 0344 19 91612.09.19 16:49:17.34
602 Zabrodzki Darek 1 PL 01 19 726413.09.19 09:40:14.15
603 A & Ł 2 PL DE 19 44338313.09.19 11:27:05.62
604 Kuczyńscy K & M PL DE 19 12952913.09.19 12:02:07.04

Pokaż górę strony